FKN7WSFR-91-0R18 Yageo
  • More about FKN7WSFR-91-0R18 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R18 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R18 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSFR-91-0R18 is described as RES 0.18 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH