FKN7WSFR-91-0R12 Yageo
  • More about FKN7WSFR-91-0R12 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R12 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R12 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSFR-91-0R12 is described as RES 0.12 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"