FKN5WSFR-73-0R47 Yageo
  • More about FKN5WSFR-73-0R47 Yageo
    FKN5WSFR-73-0R47 Yageo
    FKN5WSFR-73-0R47 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN5WSFR-73-0R47 is described as RES 0.47 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS