FKN50SJR-52-0R75 Yageo
  • More about FKN50SJR-52-0R75 Yageo
    FKN50SJR-52-0R75 Yageo
    FKN50SJR-52-0R75 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN50SJR-52-0R75 is described as RES 0.75 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS