FKN3WSJR-73-3R9 Yageo
  • More about FKN3WSJR-73-3R9 Yageo
    FKN3WSJR-73-3R9 Yageo
    FKN3WSJR-73-3R9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN3WSJR-73-3R9 is described as RES 3.9 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.