FKN3WSFR-73-0R47 Yageo
  • More about FKN3WSFR-73-0R47 Yageo
    FKN3WSFR-73-0R47 Yageo
    FKN3WSFR-73-0R47 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN3WSFR-73-0R47 is described as RES 0.47 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM