FKN300JR-73-0R1 Yageo
  • More about FKN300JR-73-0R1 Yageo
    FKN300JR-73-0R1 Yageo
    FKN300JR-73-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN300JR-73-0R1 is described as RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM