FKN1WSJR-52-5R1 Yageo
  • Available: 13,535
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FKN1WSJR-52-5R1 Yageo
    FKN1WSJR-52-5R1 Yageo
    FKN1WSJR-52-5R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN1WSJR-52-5R1 is described as RES 5.1 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK