FKN1WSJR-52-3R9 Yageo
  • Available: 5,916
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FKN1WSJR-52-3R9 Yageo
    FKN1WSJR-52-3R9 Yageo
    FKN1WSJR-52-3R9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN1WSJR-52-3R9 is described as RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V