FKN-50JR-52-15R Yageo
  • Available: 7,820
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FKN-50JR-52-15R Yageo
    FKN-50JR-52-15R Yageo
    FKN-50JR-52-15R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN-50JR-52-15R is described as RES 15 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM