CQ0402JRNPO9BN300 Yageo
  • Part Number: CQ0402JRNPO9BN300
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 30PF 50V NPO 0402
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"