CFR-50JB-52-4R7 Yageo
  • Available: 5,685
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-4R7 Yageo
    CFR-50JB-52-4R7 Yageo
    CFR-50JB-52-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-4R7 is described as RES 4.7 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE