CFR-50JB-52-3K3 Yageo
  • Available: 30,654
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-3K3 Yageo
    CFR-50JB-52-3K3 Yageo
    CFR-50JB-52-3K3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-3K3 is described as RES 3.3K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB