CFR-50JB-52-27R Yageo
  • Available: 18,003
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-27R Yageo
    CFR-50JB-52-27R Yageo
    CFR-50JB-52-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-27R is described as RES 27 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE