CFR-50JB-52-1K3 Yageo
  • Available: 20,496
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-1K3 Yageo
    CFR-50JB-52-1K3 Yageo
    CFR-50JB-52-1K3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-1K3 is described as RES 1.3K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"