CFR-25JB-52-9R1 Yageo
  • Available: 5,295
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-9R1 Yageo
    CFR-25JB-52-9R1 Yageo
    CFR-25JB-52-9R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-9R1 is described as RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE