CFR-25JB-52-6R8 Yageo
  • Available: 10,201
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-6R8 Yageo
    CFR-25JB-52-6R8 Yageo
    CFR-25JB-52-6R8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-6R8 is described as RES 6.8 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG