CFR-25JB-52-6M8 Yageo
  • Available: 26,510
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-6M8 Yageo
    CFR-25JB-52-6M8 Yageo
    CFR-25JB-52-6M8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-6M8 is described as RES 6.8M OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"