CFR-25JB-52-5M6 Yageo
  • Available: 13,223
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-5M6 Yageo
    CFR-25JB-52-5M6 Yageo
    CFR-25JB-52-5M6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-5M6 is described as RES 5.6M OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM