CFR-25JB-52-2R2 Yageo
  • Available: 30,466
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-2R2 Yageo
    CFR-25JB-52-2R2 Yageo
    CFR-25JB-52-2R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-2R2 is described as RES 2.2 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK