CFR-25JB-52-270R Yageo
  • Available: 132,444
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-270R Yageo
    CFR-25JB-52-270R Yageo
    CFR-25JB-52-270R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-270R is described as RES 270 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE