CFR-25JB-52-1K6 Yageo
  • Available: 17,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-1K6 Yageo
    CFR-25JB-52-1K6 Yageo
    CFR-25JB-52-1K6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-1K6 is described as RES 1.6K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM