CFR-25JB-52-130R Yageo
  • Available: 19,239
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JB-52-130R Yageo
    CFR-25JB-52-130R Yageo
    CFR-25JB-52-130R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JB-52-130R is described as RES 130 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE