CFR-12JR-52-15K Yageo
  • Available: 22,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-12JR-52-15K Yageo
    CFR-12JR-52-15K Yageo
    CFR-12JR-52-15K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-12JR-52-15K is described as RES 15K OHM 1/6W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE