CFN-25JR-52-91K Yageo
  • More about CFN-25JR-52-91K Yageo
    CFN-25JR-52-91K Yageo
    CFN-25JR-52-91K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFN-25JR-52-91K is described as RES 91K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK