CFN-25JR-52-910R Yageo
  • More about CFN-25JR-52-910R Yageo
    CFN-25JR-52-910R Yageo
    CFN-25JR-52-910R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFN-25JR-52-910R is described as RES 910 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"