CFN-25JR-52-7K5 Yageo
  • More about CFN-25JR-52-7K5 Yageo
    CFN-25JR-52-7K5 Yageo
    CFN-25JR-52-7K5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFN-25JR-52-7K5 is described as RES 7.5K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM