CFN-25JR-52-27K Yageo
  • More about CFN-25JR-52-27K Yageo
    CFN-25JR-52-27K Yageo
    CFN-25JR-52-27K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFN-25JR-52-27K is described as RES 27K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE