CC1206ZRY5V9BB223 Yageo
  • Part Number: CC1206ZRY5V9BB223
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.022UF 50V Y5V 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F