CC1206MKX7RBBB222 Yageo
  • Part Number: CC1206MKX7RBBB222
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"