CC1206KRX7RABB153 Yageo
  • Part Number: CC1206KRX7RABB153
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.015UF 200V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM