CC1206KRX7R9BB683 Yageo
  • Part Number: CC1206KRX7R9BB683
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,546
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM