CC1206KRX7R0BB682 Yageo
  • Part Number: CC1206KRX7R0BB682
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 6800PF 100V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH