CC1206KKX7RCBB472 Yageo
  • Part Number: CC1206KKX7RCBB472
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,491
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM