CC1206KKX7RCBB221 Yageo
  • Part Number: CC1206KKX7RCBB221
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 220PF 1KV X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,709
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM