CC1206KKX7RBBB822 Yageo
  • Part Number: CC1206KKX7RBBB822
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 8200PF 500V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM