CC1206JRX7RABB222 Yageo
  • Part Number: CC1206JRX7RABB222
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 2200PF 200V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM