CC1206JRX7R9BB471 Yageo
  • Part Number: CC1206JRX7R9BB471
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 470PF 50V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"