CC1206JRNPOBBN102 Yageo
  • Part Number: CC1206JRNPOBBN102
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1000PF 500V NPO 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V