CC1206JRNPO9BN820 Yageo
  • Part Number: CC1206JRNPO9BN820
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 82PF 50V NPO 1206
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"