CC0805KRX7RYBB391 Yageo
  • Part Number: CC0805KRX7RYBB391
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 390PF 250V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F