CC0805JRNPO9BN511 Yageo
  • Part Number: CC0805JRNPO9BN511
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 510PF 50V NPO 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"