CC0805JRNPO0BN180 Yageo
  • Part Number: CC0805JRNPO0BN180
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 18PF 100V NPO 0805
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F