CC0805FRNPO9BN121 Yageo
  • Part Number: CC0805FRNPO9BN121
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 120PF 50V NPO 0805
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM