CC0603ZRY5V8BB223 Yageo
  • Part Number: CC0603ZRY5V8BB223
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.022UF 25V Y5V 0603
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V