CC0603KRX7R7BB563 Yageo
  • Part Number: CC0603KRX7R7BB563
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.056UF 16V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V