CC0603KRX7R6BB102 Yageo
  • Part Number: CC0603KRX7R6BB102
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1000PF 10V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"