CC0603KRX7R0BB473 Yageo
  • Part Number: CC0603KRX7R0BB473
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,457
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM