CC0603KRX5R7BB334 Yageo
  • Part Number: CC0603KRX5R7BB334
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.33UF 16V X5R 0603
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"