CC0603KRX5R6BB684 Yageo
  • Part Number: CC0603KRX5R6BB684
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.68UF 10V X5R 0603
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE